Kontakty


Adresa:
Soukromý dětský domov SOS 92, o.p.s.
Nad Papežem 1597, 263 01 Dobříš
Číslo účtu: 921940267/0100
IČO: 25630539

Datová schránka: g4nn8iv

Kudy k nám:
https://mapy.cz/s/2w3Ra

Dětský domov:
Telefon: 318 520 224
Fax: 318 543 932
Mobil: 731 449 427
info@ddkorkyne.cz

Ředitelka:
Tereza Jandová

Telefon: 721 629 962
tereza@ddkorkyne.cz

Zástupkyně ředitelky:
Marcela Semančíková
Telefon: 601 568 866
marcela@ddkorkyne.cz

Vedoucí vychovatel rodinné skupiny Dobříš – Na Větrníku
Karel Vostrý
Telefon: 601 568 867
karel@ddkorkyne.cz

Rodinná skupina Dobříš – Na Kole:
Telefon: 606 023 892

Vedoucí vychovatel rodinné skupiny Dobříš – Na Kole
Ivan Šach
Telefon: 727 815 690
ivan@ddkorkyne.cz

 

Sociální pracovnice:
Marcela Vltavská, DiS.
Telefon: +420 734 270 750
socprac@ddkorkyne.cz

Klíčový pracovník pro pěstouny:
Michaela Hamáčková
Telefon: 737 063 086
michaela@ddkorkyne.cz

Koordinátor péče o dárce:
Jitka Urbanová
Telefon: 736 247 786
jitka@ddkorkyne.cz